Hakkımızda

Tabiat Binicilik Merkezi 2017 yılında Türkiye Binicilik Federasyonu’na üye oldu. Tabiat Binicilik Merkezi’nde yetişkinlere hizmet veren Binicilik Kulübü, çocukların binicilik eğitimleri aldığı Pony Club, doğaseverlerin buluştuğu Country Club ve 2-8 yaş grubunda atla ilk kez tanışanlara hizmet veren Self Binicilik bulunmaktadır. Türkiye Binicilik Federasyonu’na bağlı ve üyelere ait olan Tabiat Binicilik Merkezi’nde yıllık üyelik ve günlük giriş sistemi uygulanmaktadır.

 20 bin metrekare arazi üzerinde kurulu olan tesisimizde (Tabiat Binicilik Merkezi’nde) 64*40 açık müsabaka maneji, 32*24 kapalı manej, 30*15 Pony Maneji ve Türkiye’de bir ilk olan Self Binicilik alanının yanı sıra 1500 metrekarelik 2 adet padok bulunmaktadır. Tesisimizde bulunan ve binicilik faaliyetlerine destek amacıyla kurulan Tabiat Café , eşsiz göl manzarasına sahip terası ve özgün menü ve konseptiyle üye ve misafirlere hizmet vermektedir.

 Tabiat Binicilik Merkezi’nde şirketlere özel motivasyon etkinliklerine, kreşten üniversiteye kadar tüm okullara binicilik kurslarına, dizi ve film çekimlerine, özel günler için fotoğraf çekimlerine, doğum günü organizasyonlarına ve turizm firmalarıyla gelen yerli-yabancı gruplara Tabiat Event çatısı altında özel indirimler uygulanmaktadır.

 Bursa’nın en kaliteli ve yetkin binicilik merkezi olma misyonuna sahip Tabiat Binicilik Merkezi’ne üyelik gerçekleştiren herkes Tabiat Card veya Tabiat Kids Card sahibi olarak indirimli binicilik paket programlarından istifade etmektedir.